ВИРОБНИЦТВО ГУМОВОГО (ПВХ) ВЗУТТЯ УКРАЇНА

резиновая обувь оптом

Slide 1

Тільки оптовий продаж, Мін замовлення від 100 пар.

Доставка перевізниками по Україні, попутним транспортом або самовивіз. Гумові чоботи жіночі, чоловічі, гумові чоботи оптом, калоші садові пінка, калоші на валянки. Доступна і якісна гумове взуття, за хорошою ціною, безпосередньо від виробника.

Ми - виробники практичною взуття для важких умов використання і робимо це якісно і за доступною ціною нашої продукції.

Виробництво гумового взуття виробляє і реалізує оптом чоловічі і жіночі гумові чоботи ЕВА , а також бурочні і садові калоші.Матеріал виробництва – полівінілхлорид ( ПВХ ) , він має набагато меншу вагу , довговічніше і міцніше звичайної гуми. Виготовлення захисної спецвзуття з трикотажними або хутряними вставками під замовлення.

Виробництво гумового, силіконової чоловічого і жіночого взуття в Україні

Гумові чоботи з ПВХ і силіконові жіночі чоботи за хорошою ціною від виробника в Україні оптом. Калоші з утеплювачем бурочні і садові оптом від виробника. Виробництво калош з силікону. Спецвзуття: чоботи гумові , калоші - чоловічі і жіночі , різних кольорів і розмірів.

Наша компанія зацікавлена в активному просуванні взуття на Український ринок і збільшення оптового продажу взуття в регіонах України: Львів, Харків, Одеса, Київ, Херсон, Сумська область.

Взуття має високі експлуатаційні та гігієнічні властивості, пройшла випробування в умовах інтенсивних механічних і фізичних навантажень у різних кліматичних умовах.Призначена для використання на садових ділянках, в сільському господарстві, при роботах в умовах підвищеної вологості, в холодну пору року. Взуття різнобічного застосування - для захисту від води, загальновиробничих забруднень та слабких розчинів агресивних середовищ. Ми здійснюємо оптові поставки в найкоротші терміни будь-яким зручним для вас способом. Всю додаткову інформацію ви можете отримати у відділі оптових продажів. Наші менеджери оперативно і ефективно проконсультують вас, допоможуть вибрати взуття оптом, зорієнтують вас і оформлять замовлення. Ви завжди можете купити взуття хорошої якості, недорого, оптом безпосередньо у виробника.Гумові чоботи, калоші, чоботи гумові виробника купити оптом.