Черевики ЕВА

Черевики з ЕВА – дуже поширена взуття. Калоші садові зимові або літні матеріалу ЕВА володіють дивовижною легкістю і чудово носяться. Сучасний матеріал ЕВА володіє дуже низькою теплопровідністю і високими амортизуючими властивостями, довго зношується. Можливе виготовлення ЕВА калош утеплених з виймаємо утеплюючим вкладишем.

DSCN0461

Калоші, чоботи з ЕВА володіють кількома хорошими властивостями:

  1. Калоші з матеріалу ЕВА важать не більше 300гр. — боти з матеріалу ЕВА мають масу порядка 700гр. — і ноги в такому взутті не втомлюються після довгого ходіння.
  2. Дуже низька теплопровідність — боти ЕВА, утеплені вставкою-вкладишем можна носити при температурі до -25, а утеплені калоші ЕВА буде приємно носити навіть і в позитивну темп.

Найчастіше боти з ЕВА використовують як зимову або демісезонне робоче взуття — боти з ЕВА легкі та теплі. Більшість бот ЕВА мають утеплювач з штучного хутра, але є і моделі з утеплювачем — вкладишем з нетканого полотна, також, є моделі бот з ЕВА на шнурках або на блискавці, на липучці. Легкі і м'які калоші з ЕВА для саду, дачі або городу від Українського виробника можна замовити купити оптом від 100 пар на нашому сайті.

DSCN0456