Ємності для води, поливу, КАС, дизпалива

Купити Місткості для води, поливу, КАС, дизпалива з доставкою з Дніпропетровська.

Тел: (067) 634-10-99

Еврокуб, відноситься до категорії транспортних контейнерів — використовується для зберігання і перевезення рідин, спирту, розчинники, кислоти, дизельного палива, лугів, рідких продуктів хім промисловості, електроліту і іншої продукції.

Всі єврокуби, які реалізуються в нашій компанії відрізняються хорошими показниками міцності і зносостійкості і зовнішнього вигляду, так як пройшли процедуру відновлення — мийки та выпариввания і заміни піддону, кранів і деяких деталей. 

У нас можна замовити і купити єврокуби, оптом і в роздріб і за готівковий і безготівковий розрахунок. Працюємо також з великими об'ємами.

Еврокуб (ємність для перевезення рідини) спеціально розроблений для багаторазового багаторазового застосування і може бути досить швидко повернуто в свій початковий стан для подальшого використання і застосування як ємність для зберігання і перевезення рідин.  Всі види еврокубов оснащені спеціальним отвором та накривкою, також присутній особливий інтегрований кран. Жорстка зовнішня упаковка — сталева решетування, піддон з дерева, металу або пластику, в яку поміщена пластикова ємність (колба-бутель) об'ємом 1 куб. метр

ціна на еврокуб залежить від матеріалу виготовлення та загального стану еврокуба. Виробництво внутрішньої ємності з поліетилену низького тиску має кілька переваг при тривалій експлуатації. Мова йде про високої міцності, а також зносостійкості у широкому діапазоні температур.

Купити еврокуб б/в з доставкою з Дніпропетровська

Перевезення і зберігання рідин в промислових умовах — Ємності для води мають різні характеристики, в залежності від сфери застосування.