Контакти

Наші координати.

Фабрика гумового взуття Мега.

Відділ збуту: Дніпропетровськ пр. Газети Правда 32В оф 7

Постачання: Тел: (067) 634-10-99 (Гранула, ПВХ, еврокуб, сировину) 

Whatsapp Viber

виробництво знаходиться за містом — зв'язок погана якщо немає зв'язку пишіть на пошту разом зі своїм контактним тел.

Оптові продажі — хв замовлення 100 пар

Тел: (067) 634-10-99

Довідкова інформація — Тел: (056) 736-61-58 (Реклама, взуття опт, співробітництво).

e-mail: info@galoshi.org.ua 

Ми запрошуємо магазини, торгові мережі, середніх і дрібних підприємців, що займаються продажем дитячого взуття, жіночого взуття, чоловіче взуття, до взаємовигідної співробітництва.

Якісна і надійна спецвзуття з ПВХ в асортименті пропонована вам взуттєвою фабрикою підійде як для повсякденного носіння , так і для самих екстремальних умов експлуатації.
Виробництво та продаж оптом чоловічих і жіночих або дитячих гумових чобіт ПВХ і ЕВА, а також бурочных і садових калош. Чоботи гумові , калоші садові і бурочні , дитяча гумова взуття — це те , що ми робимо давно і добре.

Стійкі до розчинів кислот і лугів, концентрацією не більше 20%, мають стійкість до масел і жирів органічного і неорганічного походження. Взуття також призначена для рибалок і мисливців, захищає від вологи, може експлуатуватися в різних умовах - виготовляється із застосуванням еластичного, морозостійкого ПВХ. Калоші на валянки, призначені для захисту валяного взуття від води і загальновиробничих забруднень. Головна перевага нашої продукції — це відмінне співвідношення ціна/якість. Саме завдяки якості взуття і низькими цінами, наша продукція користується підвищеним попитом серед різних верств населення і за межами України. Також: конкурентна ціна, оперативна доставка товару, моделі дозволяють підсилити вашу конкурентоспроможність на ринку, повний пакет документів, сертифікати якості, відповідальність за перевезення товару, економія вашого часу на доставку товару, регулярні новинки модельного ряду, виробництво розташоване в Дніпропетровську (Україна), що важливо для швидкої і недорогої доставки до необхідних позицій.

Ми — провідне в Україні виробництво литої взуття за співвідношенням ціна-якість. Перевірений часом виробник високоякісного литого взуття спеціального призначення з ПВХ. Виробництво та реалізація взуття з ПВХ в великому асортименті. Широка номенклатура продукції. Всі вироби універсальні у використанні.

Доступна і якісна гумове взуття, за хорошою ціною, безпосередньо від виробника. Ціна на великооптовий замовлення ще дешевше, ніж це можливо собі уявити. Замовляючи у нас калоші і чоботи оптом — ви істотно виграєте в ціні.

Калоші бурочні і садові по найкращим оптовими цінами від виробника.