Продам єврокуби

Продам б/у та нові єврокуби ( IBC контейнера, кубові ємності, кубова бочка, транспортний контейнер для рідини ) в Дніпропетровську — об'єм 1000л стан хороший, миті, выпаренные.

Промисловий спосіб миття під високим тиском 200 бар, використовується промислова хімія європейського виробника. Харчові єврокуби стерилізовані спеціальним розчином. Також можлива комплектація посиленим піддоном (вільха).

Можливі різні варіанти комплектації під ваші цілі.

Ціна чистого еврокуба б/у стандарт 2000 грнтелефонуйтетакож є в наявності єврокуби 1-й і 2-й сорт під септики, відпрацювання масел, полив водою та на інші цілі — проконсультуємо, та підберемо варіанти )

>>> тел 067 634 10 99 Олександр

Можлива доставка по Україні ПЕРЕВІЗНИКАМИ і попутним транспортом і Дніпропетровської області. ( Доставимо вигідно — 150-200 грн. до 30 км)

  • постійна наявність чистих і митих ємностей на складі
  • робота під замовлення
  • доставка по Україні та Дніпропетровську

 

 

 

eurokub-2

продам еврокубы оптом

Продам або куплю єврокуби б/у оптом і в роздріб для води, ДТ, дизпалива, меду, патоки, перевезення рідини — Україна Дніпропетровськ. Конструкція Еврокуба — жорстка зовнішня упаковка, сталева обрешетка і піддон з пластику в яку поміщена пластикова ємність — бутель. Внутрішня ємність. Матеріал — поліетилен низького тиску високої щільності ПЕ-100. Товщина стінки — 2 мм Колір — білий колір поліетилену. На верхній частині колби є заливна горловина на яку встановлюється поліетиленова кришка, яка може бути забезпечена вентиляційним клапаном. В нижній частині ємності встановлюється зливний кран — кріпиться до нижньої частини бутлі. Зовнішня упаковка. Металеві лати — трубки стали. Обсяг 1000 л. — допускається до 1050 літрів Маса 55 кг.

Застосування в Україні стропродам еврокубыительстве, і для перевезення і зберігання рідких і сипучих вантажів в хімічній, харчовій, лакофарбовій промисловості або для перевезення і зберігання будь-яких рідин.

Єврокуби характеристики:

Evrokub-SCHUTZ-ua

Evrokub-WERIT-ua

Evrokub-SOTRALENTZ-ua

Еврокуб призначений для транспортування і зберігання рідких хімікатів, кислот, лугів, спиртів, промислових масел, конц ентратов, палива (крім бензину), інших хім. продуктів. Організація поливу територій, виготовлення саморобного септика, септики з еврокуба можна купити у нас.

Головні переваги IBC контейнера-еврокуба:

  1. зручність наливу або зливу
  2. зручність при розвантаженні
  3. зручне розміщення на транспорті
  4. легкість при навантаженні
  5. компактність — займає мало місця

Продам або куплю єврокуби б/в Дніпропетровськ та Україна

eurokub-1 eurokub-3