Виробництво гумового взуття

Спеціальна ПВХ взуття (спецвзуття) виробництва Дніпропетровської фабрики виготовляється методом формування, а це забезпечує досить високі експлуатаційні характеристики за рахунок монолітності всіх конструкційних деталей.

Фабрика взуття створена в місті Дніпропетровську в 1999 році. Наше підприємство вже давно є одним з найбільших виробників гумового взуття ливарними методами. Ми є одним з лідерів в Україні з виробництва гумової ( пвх ) взуття. Взуття виготовляється різними методами з урахуванням вимог сучасного дизайну і напрямків використання. Виробничі цехи підприємства оснащені сучасним високопродуктивним обладнанням.Технічного розвитку приділяється велика увага , і позитивні відгуки про високих експлуатаційних якостях взуття підприємство постійно отримує від промислових підприємств та працівників агропромислового комплексу. З розвитком технологій обробки гуми — гумове взуття стала набагато краще , еластичніші і міцніше. Сучасні технології дозволяють виробляти гумове взуття на будь-який смак. Матеріали для підошви ми робимо маслобензостійкими , морозостійкими , стійкими до кислотно-лужного впливу і стирання. Крокуючи в ногу з часом , ми прагнемо повністю відповідати високим стандартам виготовлення гумового взуття , постійно модернізуємо наш виробництво , впроваджуємо нові технології і нові матеріали. Підтримуючи високу якість продукції і спираючись на багаторічний досвід ми прагнемо якомога більше задовольняти потреби і запити наших клієнтів. Ми виробляємо по справжньому дуже практичне взуття для використання в різних умовах експлуатації. Чоботи гумові , калоші садові і бурочні , дитяча гумова взуття — це те , що ми робимо давно і добре. Взуття має високі експлуатаційні та гігієнічні властивості, пройшла випробування в умовах інтенсивних механічних і фізичних навантажень у різних кліматичних умовах. Багаторівневий контроль якості є невід'ємною частиною нашої роботи. Ми повністю усвідомлюємо важливість безпеки праці і допомагаємо зменшити витрати з безпеки праці і заощадити кошти в результаті застосування нашою сучасною , комфортною , безпечною і більш довговічною захисної спецвзуття.Ми постійно пропонує потенційним клієнтам актуальний для України асортимент продукції. Організація доставки в будь-який регіон нашої країни , дозволить Вам заощадити час і оперативно отримати продукцію.
Наше підприємство має великі можливості для взаємовигідного співробітництва в освоєнні нових технологій і виробництва нових видів взуття. Враховуючи, стабільність роботи підприємства та маючи достатні виробничі потужності ми серйозно зацікавлені в розширення взаємовигідних зв'язків , і готові розглянути різні форми і види співробітництва. Індивідуальний підхід до кожного з наших клієнтів , професіоналізм , надійність , конфіденційність , сучасний рівень взаємодії — ось запорука нашого успіху.

Вироблені моделі в каталозі продукції. В різному виконанні формові чоботи призначені для захисту ніг від води, бруду, рідких агресивних середовищ (нафти, масел, солей, кислот, лугів ), механічних впливів ( проколів, порізів, тертя ). Високі чоботи ПВХ призначені для захисту ніг від води і загальновиробничих забруднень. Полівінілхлоридний чобіт має зручну форму і відрізняється підвищеною міцністю. Щільна рифлена підошва стійка до ковзання, рифлення задника надають додаткову стійкість, володіє підвищеною порівняно з гумою міцністю і зносостійкістю. Висока зручне халява надійно фіксує ногу в чоботі. Призначена для використання на садових ділянках, в сільському господарстві, при роботах в умовах підвищеної вологості, в холодну пору року. Взуття різнобічного застосування - для захисту від води, загальновиробничих забруднень та слабких розчинів агресивних середовищ. Стійкі до розчинів кислот і лугів, концентрацією не більше 20%, мають стійкість до масел і жирів органічного і неорганічного походження. Взуття також призначена для рибалок і мисливців, захищає від вологи, може експлуатуватися в різних умовах - виготовляється із застосуванням еластичного, морозостійкого ПВХ. Калоші на валянки, призначені для захисту валяного взуття від води і загальновиробничих забруднень.

Фабрика постійно закуповує:

Пряжу (нитка поліестер); Дробарку для полімерів (ПВХ) великої продуктивності; Електродвигуни 30 (37) КВт 1500 об (на лапах); Гідромотор МРФ 630, 1000; В'язальні машини 14 класу; Лінію (верстат) для лиття взуття з ЕВА, ПВХ нову або б/у (також з формами); Магнітний сепаратор (для видалення чорних і кольорових металів з полімерів); 2-х стадійну змішувач (міксер) для ПВХ; Транспортери Б/У (для транспортування полімерів); Транспортерну стрічку 10,12,14 мм; Ливарні машини (для лиття під тиском) для виробництва взуття з ПВХ і прес-форми до них; Відходи віконного виробництва(стружку , ущільнювачі); Вторинні відходи ПВХ у великій кількості; Відходи від виробництв пластикових вікон; Відходи шпалерного виробництва — змивка пластизолю; Відходи меблевого виробництва, що містять ПВХ; БО медичні системи; Вуглець технічний (сажа); Пластикат ПВХ (ПЛ-1, ПЛ-2); Пластифікатори для ПВХ (ДОФ, ДБФ, флотореагент-оксаль Т-92); Відходи кабельного виробництва; Відходи виробництва взуття.

Сира гума і гумові суміші

Виготовлення складу гуми за зразком або рецептом замовника.
Багато суміші гумові, більше 40 рецептур на замовлення, по ГОСТ і ТУ .Виготовлення складу гуми за зразком або рецептом замовника.Завод гумотехнічних виробів пропонує свої послуги з виготовлення гумових сумішей різних рецептур, у тому числі виготовлення маслобензостійких гум , а так само каландрованную, протекторний гуму товщиною від 0,8 до 10 мм. Ціна на гумові суміші договірна.
Гума сира призначена для виготовлення гумотехнічних виробів, що служать для ущільнення нерухомих з'єднань

Суміші гумові призначені для виготовлення технічних деталей, застосовуваних у різних галузях народного господарства і промисловості. Гумові суміші випускають двох видів:1.вальцьованих гумові суміші у вигляді листів або безперервної стрічки.2.каландрованные гумові суміші у вигляді полотна.В даний час все різноманітнішими форми, в яких випускаються прискорювачі: гранульовані, оброблені маслом або поверхнево-активними речовинами (для поліпшення розподілу в гумових сумішах), у вигляді паст, водних суспензій та дисперсій (для латексних сумішей).Поліетиленгліколь використовується в якості вторинного прискорювача в гумових сумішах для пористих виробів.Перспективно використовувати прискорювачі вулканізації в адсорбованому на молекулярних ситах (цеолітах) стані.

Сповільнювачі вулканізації.

Передчасна вулканізація, подвулканизация, підгорання, скорчинг — всі ці терміни позначають одне і те ж явище — незворотні зміни пласто-еластичних властивостей гумової суміші на стадії її виготовлення, переробки або зберігання в результаті взаємодії каучуку з сіркою або іншими вулканизующими речовинами.В результаті передчасної вулканізації гумові суміші стають непридатними для подальшої переробки у вироби, тому захист сумішей від передчасної вулканізації здобуває велике значення.Основне призначення сповільнювачів вулканізації — запобігання передчасної вулканізації гумових сумішей у процесі їх виготовлення і технологічної обробки в умовах підвищених температур (змішання, каландрование, шприцювання).В даний час використовується ще один метод попередження передчасної вулканізації — за допомогою дегидрированных синтетичних цеолітів (алюмосилікатів). У вулканизующую систему вводять активний компонент в адсорбованому на цеолітах вигляді. Основне його призначення — утримувати адсорбированное речовина при температурі переробки гумових сумішей, а при більш високій температурі — температурі вулканізації — це речовина десорбується і вступає в хімічну взаємодію з каучуком та іншими інгредієнтами, забезпечуючи задану швидкість вулканізації.Високу стійкість до передчасної вулканізації повідомляє сумішей гумовим альтакс. Суміші, що містять альтакс в комбінації з каптаксом, придатні для будь-якого способу вулканізації і володіють широким плато вулканізації. При введенні в гумові суміші комбінації цих прискорювачів часто спостерігається незначна деструкція каучуку, що надає сприятливий вплив на оброблюваність гумових сумішей. Початок вулканізації при застосуванні каптакса настає швидко, а з альтаксом — повільно. Шляхом комбінації прискорювачів можна зберегти будь-який період плинності. Поєднанням цих прискорювачів досягається і хороше склеювання гумових сумішей з металом. .
Найкраще співвідношення ціни та якості

Ми здійснюємо оптові поставки в найкоротші терміни будь-яким зручним для вас способом. Ми впевнені, що продукція фабрики припаде до смаку вашим покупцям, допоможе завоювати нових клієнтів і примножить вашу прибуток. Наша компанія зацікавлена в активному просуванні взуття на Український ринок і збільшення оптового продажу взуття в регіонах України: Львів, Харків, Одеса, Київ. Ми запрошуємо магазини, торгові мережі, середніх і дрібних підприємців, що займаються продажем дитячого взуття, жіночого взуття, чоловіче взуття, до взаємовигідної співпраці. Головна перевага нашої продукції — це відмінне співвідношення ціна/якість. Саме завдяки якості взуття і низькими цінами, наша продукція користується підвищеним попитом серед різних верств населення і за межами України. Ви завжди можете купити взуття хорошої якості, недорого, оптом безпосередньо у виробника.

Надійний постачальник товару — це запорука успіху і прибутку у вашому бізнесі, а ми завжди відкриті до довгострокового і плідної співпраці. Наші головні переваги: конкурентна ціна, оперативна доставка товару, моделі дозволяють підсилити вашу конкурентоспроможність на ринку,повний пакет документів, сертифікати якості, відповідальність за перевезення товару, економія вашого часу на доставку товару, регулярні новинки модельного ряду, виробництво розташоване в Депропетровске (Україна), що важливо для швидкої і недорогої доставки до необхідних позицій. Всю додаткову інформацію ви можете отримати у відділі оптових продажів. Наші менеджери оперативно і ефективно проконсультують вас, допоможуть вибрати взуття оптом, зорієнтують вас і оформлять замовлення.

Калоші, бахіли з ЕВА, гумові, силіконові чоботи оптом ціна недорого Україна Дніпропетровськ.