Бурочні калоші

Бурочні калоші – спеціальна взуття широкого застосування використовується в сільськогосподарській промисловості, співробітниками робочих спеціальностей, на виробництвах і складах. Виготовляються з ПВХ і гуми, широко поширеним видом виступають так само бурочні калоші, які крім гумової частини мають повстяну (утеплене). Такі калоші захищають не тільки від сльоти і води, а й оберігають від переохолодження в морози і умови знижених температур у виробничих приміщеннях.

Калоші виготовляються методом лиття, розрізняються висотою утепленій частині, кольором та густиною. Бурки калош викроєні цілісно, часто не містять замків або шнурків. Така модель виробу максимально захищає від переохолодження та промокання, як працівників різних галузей, так і рибалок і мисливців, фермерів та зайнятих у сільському господарстві.

Калоші так само можуть використовуватися і без утепленій частини (бурки), у такому вигляді ця спецвзуття фокусується на захист від попадання води, пилу і бруду, дрібних виробничих відходів і осколоков.