гумове взуття


MEGA - фабрика литого взуття, що лідирує в Україні, по співвідношенню ціна-якість. Перевірений часом виробник високоякісного литого взуття спеціального призначення з ПВХ. Виробництво і реалізація взуття з ПВХ у великому асортименті. Широка номенклатура продукції. Усі вироби універсальні у використанні, мають привабливий зовнішній вигляд.

Подивіться нашу продукцію детальніше прямо зараз і переконайтеся, що у нас дійсно низькі ціни. Доступне і якісне гумове взуття, за невеликою ціною, безпосередньо від виробника. Ціна на крупнооптове замовлення ще нижча, ніж це можливо собі уявити. Замовляючи у нас калоші і чоботи оптом - ви істотно виграєте в ціні.

Купити гумове взуття

калоші садівні

Якісне і надійне спецвзуття з ПВХ в асортименті пропоноване вам взуттєвою фабрикою MEGA підійде як для повсякденної роботи, так і для найекстремальніших умов експлуатації.

Калоші

калоші купити

Включення гумових чобіт в комплекти спецодягу дозволяє істотно понизити кількість виробничих травм - вони захищають ноги від проколів, опіків, порізів - зберігаючи ноги в сухості і теплі за відповідних умов експлуатації.

Гумові чоботи

калоші оптом

Гумові чоботи і галоші роблять з гуми ( ПВХ) і різних текстильних матеріалів декількома способами формування, склеювання, штампування, литва під тиском.

Ми - виробники практичного взуття для важких умов використання. Спецвзуття: чоботи гумові, калоші - чоловічі і жіночі, різних кольорів і розмірів ( можливе виготовлення взуття білого кольору ). Ми робимо це якісно і за доступною ціною. Виготовлення захисного взуття з трикотажними або хутряними вставками під замовлення. Комерційна пропозиція на галоші, чоботи оптом, і гумове взуття в Україні.

  • спецвзуття
гумові чоботи купити