гумове взуття виробника


Гумове взуття( чоботи, напівчоботи, галоші ) - дуже добре забезпечує захист ніг від вологи і води, а також від агресивних рідин, має хороші діелектричні властивості, а значить - просто незамінна при роботі у вологих умовах і так далі

Конструктивно захисне гумове взуття розділяється по двох типах: 1. Що надіваються безпосередньо на ногу( чоботи гумові ). 2. Що надівається поверх черевик, валянок( галоші ).

Для того, щоб гумове взуття добре носилося, необхідно забезпечити найбільш правильні умови її зберігання і експлуатації. Взуття треба зберігати в місцях - добре захищених від прямих сонячних променів - це дозволить узабезпечити від утворення тріщин. Щоденний відхід полягає в очищенні гуми від забруднень і своєчасному просушуванні внутрішньої поверхні взуття. Сушити гумове взуття бажано при температурі не вище +40, при цьому не поміщаючи її на огрівальні прилади і далеко від відкритого вогню. Іноді, для збільшення терміну носкості - потрібна ганчірочка і декілька крапель гліцерину. Щоб уникнути надмірної деформації і передчасного зносу, галоші по розмірах і формі повинні відповідати формі і розмірам валянок, на які вони надіваються.

Спецвзуття виготовляється з полівінілхлориду( гуми ) і текстильних матеріалів різними способами склеювання, штампування, формування, литва під високим тиском. Конструктивно взуття складається із зовнішніх, внутрішніх і різних проміжних деталей. Зовнішні деталі складають облицювання верху і частково підошви взуття. Від характеристик зовнішніх деталей залежить водостійкість взуття і її експлуатаційні властивості, а також зовнішній вигляд. Внутрішні деталі( підкладка і устілка ), що виготовляються в основному з текстильних матеріалів, створюють каркас гумового взуття. Проміжні деталі частково збільшують міцність з'єднань зовнішніх з внутрішніми деталями і збільшують формостойкость і теплозахисні властивості.

Декілька порад як продовжити термін служби взуття і як подовше зберегти нове взуття. Неприємний запах можна усунути за допомогою перекису водню, протерши зсередини змоченою ваткою, або розчином марганцівки. Для повної дезинфекції взуття застосовують формалін, взуття зсередини протирають ганчіркою, змоченою формаліном, поміщають в пакет, зав'язують і залишають на добу. Потім виймають і провітрюють.

Цікавий факт: Компанія Nokia ще до початку свого виробництва стільникових телефонів - була дуже відомим виробником гумових чобіт.